registrovat se
registrovat se

Vánoční voucher na H10 2023 – nadělte si zážitek

Milí běžci, milí přátele, předvánoční shon je v plném proudu a my bychom Vám rádi, stejně jako v loňském roce, nabídli možnost zajistit si start do dalšího ročníku Heimstaden Havířovské desítky, nejen s předstihem, ale hlavně za nejlepší cenu.

Vánoční voucher na H10 2023 – nadělte si zážitek

Pomozte tedy Ježíškovi s nákupem dárku a nadělte sobě nebo svým blízkým voucher na Heimstaden Havířovskou desítku 2023. Termín závodu v příštím roce připadá na neděli 15. 10. 2023. A protože pro nás je každý ročník velkým zážitkem, věříme, že bude i pro Vás. 

O vánoční vouchery si můžete psát už nyní na email registrace@h10.cz. Cena je 300,-. Následně dostanete informace k platbě. Po spárování platby vygenerujeme kód – ten bude součástí voucheru, který obdržíte ve formátu PDF. Poslední objednávky přijmeme 21. 12., ať stihneme spárovat poslední platby a vouchery dodat do Vánoc. 

Samotný voucher neslouží jako registrace do závodu. Po jejím spuštění je potřeba se do závodu registrovat, s tím, že do kolonky slevový kód vyplníte údaj z voucheru.

Pokud se závodu účastníte pravidelně, tak jistě víte, že jeho nedílnou součástí je podpora boccistů z HSC Moravia. Důležitou informací je, že součástí těchto voucherů není podpora handicapovaných sportovců. Při následné registraci však budete mít možnost je ještě zvlášť podpořit – to už bude jen na Vás. 🙂