registrovat se
registrovat se

Vánoční voucher na H10 – nadělte si zážitek

Potěšte sebe nebo své blízké zážitkem - nadělte jim voucher na Heimstaden Havířovskou desítku 2022

Přejeme Vám krásný začátek adventního času. A protože chceme abyste si jej užili v klidu a pohodě, přinášíme Vám tip na vánoční dárek pro Vás či Vaše blízké. Pomozte Ježískovi s nadílkou a zajistěte si už teď účast v dalším ročníku Heimstaden Havířovské desítky 2022.

Vánoční voucher na H10 – nadělte si zážitek

Termín závodu v příštím roce připadá na neděli 16. 10. 2022. A protože pro nás je každý ročník velkým zážitkem, věříme, že bude i pro Vás. 

O vánoční vouchery si můžete psát už nyní na email registrace@h10.cz. Cena voucheru je 300,-. Následně dostanete informace k platbě. Po spárování vygenerujeme kód – ten bude součástí voucheru, který obdržíte ve formátu PDF. Poslední objednávky přijmeme 21. 12., ať stihneme spárovat poslední platby a odeslat vouchery do Vánoc. 

registrace@h10.cz

Po spuštění registrace kód z voucheru vyplníte do příslušného pole a už se jen můžete těšit na závod. 

Pokud se závodu účastníte pravidelně, tak jistě víte, že jeho nedílnou součástí je podpora boccistů z Handicap sport clubu Havířov. Důležitou informací je, že součástí těchto voucherů není podpora handicapovaných sportovců. Při následné registraci však budete mít možnost je ještě zvlášť podpořit – to už bude jen na Vás. 🙂