Havířovská desítka 2018

Dne 14.10. 2018 se konal, již 4. ročník unikátního závodu Residomo Havířovské desítky ve městě Havířov – městský běh na podporu boccii. Vybralo se nádherných 67 300 Kč. Závod probíhal v několika kategoriích. Pro ty nejmenší běžce byl připraven Dětský závod Globus, který měl na trati také své zábavné maskoty Globusáka a Mimoně. Určitě o srandu a zábavu nebylo nouze. Dále se závodilo v běhu na 5km – memoriál Manfreda Kosela, Seniorském běhu a hlavní závod dne byl Residomo běh na 10km a Craft štafetový běh 4 x 2,5 km. Myslím si, že každý závodník/závodnice si našli to své a co mu/ji nejvíc vyhovovalo. Součástí závodu byli také stánky různého druhu – občerstvení, sportovní oblečení, ale také stánek našeho klubu HSC Havířov. Zde jste si mohli zakoupit náš kalendář 2019, trika a mnoho dalšího.

IMG_20181014_100332

Na ukázku naši prvoligoví, druholigoví boccisté hráli bocciu, což je paralympijský sport pro handicapované sportovce. Kromě hraní boccii, jsme také fandili na trati závodníkům. A musím říct, že jich bylo opravdu hodně. Všem moc gratuluji za skvělé výkony a smekám!!!

H10b

Tímto bych chtěla za HSC HAVÍŘOV poděkovat organizátorům dobrovolníkům a všem, kteří se na tomto závodu podíleli a věnovali spoustu času! Obrovské díky všem závodníkům za vybranou částku 67 300 Kč, která putuje nám sportovcům – boccistům. Tak trénujte, makejte a zase za rok. Ahoj!