registrovat se
registrovat se

Letos H10 bohužel nebude :-(

Milí závodníci a příznivci Havířovské desítky,

i přes veškeré vynaložené úsilí organizačního týmu, podpory města Havířova a hlavních partnerů závodu vám bohužel musíme oznámit zrušení letošního ročníku Heimstaden Havířovské desítky.

Letos H10 bohužel nebude :-(

Máme dokonce připravenou variantu startu ve vlnách pod 20 běžcích, kterou jsme konzultovali s hygienou a dělali jsme vše pro to, aby se závod mohl konat i za současných nařízení. Byť by tato varianta měla s plnohodnotným konáním závodu pramálo společného, akce by se alespoň konala. Nechtěli jsme vás připravit o běžecký zážitek, boccisty o výtěžek a město Havířov o oživení jeho centra zvlášť když podobných závodů je letos skutečně minimum.

Bohužel v době neustále se měnících vládních nařízení, kdy každým dnem hrozí další zpřísnění, nechceme riskovat to, že závod připravíme v souladu s aktuálními opatřeními, která se těsně před konáním závodu zase změní. V tomto chaosu se prostě běžecká akce rozsahu Havířovské desítky nedá smysluplně naplánovat a uskutečnit. Nechceme riskovat, že zpřísněním nařízení nám těsně před akcí nebude umožněno akci zrealizovat, a bohužel – i to se v dnešní době může stát

Moc nás to mrzí, do poslední chvíle jsme věřili, že budeme jedni z těch, kteří to nevzdají a závod uspořádat zvládnou.

Startovné Vám automaticky převedeme na rok 2021, takže se nemusíte bát, že o něj přijdete. V případě, že nebudete mít o převedení na další rok zájem, vyplňte formulář https://us8.list-manage.com/survey?u=354086235269afdd278f90e07&id=756b4b1076 od 14.10 do 30.10. a vrátíme Vám startovné ve výši 80%. Budeme však velmi rádi, pokud si své startovné ponecháte do dalšího roku, ušetříte nám tím spoustu práce a vyjádříte nám i svou podporu. Už teď máme se závodem více práce, než v předchozích letech. Přestože se letos konat vůbec nebude. Trička do výroby vůbec nešla, jejich výroba se přesouvá na příští rok. Pokud nechcete čekat, vrátíme Vám peníze v plné výši – je opět potřeba vyplnit ve formuláři. Čepice sice vyrobeny jsou, ale jejich předání necháme také na příští rok. Pokud si je přejete mít u sebe již nyní, opět na to bude prostor ve formuláři.

Věříme, že nás chápete a zachováte nám přízeň a brzy se snad už lepších časech setkáme na startu našeho, nebo jakýchkoliv jiných běžeckých závodů.

Za organizační tým H10

Lumír & Martin