to register
to register

Běží poslední dny registrace do letošního ročníku Havířovské desítky

7. ročník městského běhu na podporu boccistů Heimstaden Havířovská desítka se nezadržitelně blíží. Za 11 dní už posedmé rozběháme centrum města a pomůžeme dobré věci. Organizace je v plném proudu a registrace také. Do jejího konce zbývají už jen 4 dny.

Běží poslední dny registrace do letošního ročníku Havířovské desítky

What races can you choose from and what can you look forward to? 

Hlavní závod na 10 km – Heimstaden Havířovská desítka

5 km run - Memorial of Manfréd Kosel

Štafetový běh

Children's run

"As in previous years, a hundred crowns from each entry fee will go to the activities of the Handicap sport club Havířov," připomíná benefiční stránku celé akce organizátor Martin Kučera. Boccisté budou přítomni i přímo na místě, pravidelně pomáhají s organizací a povzbuzují běžce. 

Na stránkách Heimstaden Havířovské desítky (www.h10.cz) se můžete registrovat online do 9. října. Součástí startovního balíčku je nejen účast v samotném závodě, tedy veškeré technické zabezpečení akce, ale i refreshments on the route of the race and at its finish and chip timing, běžci na prvních třech místech se mohou těšit na prize money a hodnotné ceny. Součástí je i již výše zmíněný benefiční příspěvek.

The route of the race remains the same, all other information will be gradually revealed by the organizers web and facebook Heimstaden Havířovské tady website.

A proč to všechno děláme?