registrovat se
registrovat se

Dětský běh se letos těší podpoře nového partnera – společnosti DEFENDIT

Dětský běh je dnes již tradiční součástí městského běhu na podporu handicapovaných sportovců Residomo Havířovské desítky a proto nebude chybět ani letos.

Dětský běh se letos těší podpoře nového partnera – společnosti DEFENDIT

Hledali jsme akci celoměstského významu, které bychom pomohli a zároveň se trochu zviditelnili. Chceme dát havířovským občanům vědět, že jsme tady pro ně a rádi jim pomůžeme se zabezpečením jejich nemovitostí,” říká majitel firmy a havířovský rodák Petr König. 
Společnost DEFENDIT byla založena v roce 2011 a z původních 2 zaměstnanců se rozšířila na skoro 400 lidí. V letošním roce se rozhodla přesunout své sídlo do Havířova, kde se také chce aktivně angažovat. Více se o společnosti a její historii dozvíte zde
Společnost se stala partnerem DEFENDIT Dětského běhu letošní Residomo Havířovské desítky, který v loňském roce na svůj start přilákal čtyři stovky dětí. I letos se do něj zapojí jak základní školy, tak místní sportovní kluby, mezi které patří i florbalové kluby Torpedo Havířov a TJ Slovan Havířov, hokejový klub AZ Residomo Havířov, Victory Dance Havířov a další. 
V cíli děti obdrží populární startovní vak, který v minulosti dostávali jen dospělí běžci a DEFENDIT jej ještě naplní drobnými dárky. Zároveň vedení firmy předá všem dětem originální medaile. 
Aktivně se zapojí také hvězda odpoledního maratonu a trojnásobný mistr světa původem z Havířova Pavel Maslák,” říká organizátor závodu Martin Kučera a připomíná, že online registrace je možná do 7. října. Dětský běh je určen mladým sportovcům do 15 let. Tak neváhejte a zajistěte dětem místo na startu s dostatečným předstihem.