registrovat se
registrovat se

Běží poslední dny registrace do letošního ročníku Havířovské desítky

7. ročník městského běhu na podporu boccistů Heimstaden Havířovská desítka se nezadržitelně blíží. Za 11 dní už posedmé rozběháme centrum města a pomůžeme dobré věci. Organizace je v plném proudu a registrace také. Do jejího konce zbývají už jen 4 dny.

Běží poslední dny registrace do letošního ročníku Havířovské desítky

Z jakých závodů můžete vybírat a na co všechno se můžete těšit? 

Hlavní závod na 10 km – Heimstaden Havířovská desítka

Běh na 5 km – Memoriál Manfréda Kosela

Štafetový běh

Dětský běh

„Stejně jako předchozí roky poputuje stokoruna z každého startovného na činnost Handicap sport clubu Havířov,“ připomíná benefiční stránku celé akce organizátor Martin Kučera. Boccisté budou přítomni i přímo na místě, pravidelně pomáhají s organizací a povzbuzují běžce. 

Na stránkách Heimstaden Havířovské desítky (www.h10.cz) se můžete registrovat online do 9. října. Součástí startovního balíčku je nejen účast v samotném závodě, tedy veškeré technické zabezpečení akce, ale i občerstvení na trase závodu a v jeho cíli a čipové měření času, běžci na prvních třech místech se mohou těšit na prize money a hodnotné ceny. Součástí je i již výše zmíněný benefiční příspěvek.

Trasa závodu zůstává stejná, veškeré další informace budou pořadatelé postupně odhalovat na webových a facebookových stránkách Heimstaden Havířovské desítky.

A proč to všechno děláme?