5. ročník městského běhu na podporu boccistů Residomo Havířovská desítka otevírá své brány. Závod se poběží v neděli 20. října 2019 a registrace se spouští v pondělí 13. května. Nepropásněte nejvýhodnější startovné.

Závodit se bude i tentokrát v centru města, a to v 5 kategoriích – hlavní závod Residomo běh na 10 km, běh na 5 km – Memoriál Manfréda Kosela, Craft štafetový běh na 4 x 2,5 km, dětský běh a seniorský závod. Registrovat se můžete od pondělí 13. května zde: http://h10.cz/registrace/.

Trasa závodu zůstává stejná, veškeré další informace budou pořadatelé postupně odhalovat na webových a facebookových stránkách Residomo Havířovské desítky. „Po loňské rekordní účasti bychom letos startovní pole opět rádi trochu navýšili. Naším cílem je dostat 1 500 závodníků do ulic města. Proto vyzýváme všechny, aby se do závodu přihlásili a skutečně Havířov rozběhali. Havířovská desítka je závodem pro celou rodinu, závodit mohou děti, rodičové, ale i babičky a dědečkové. I letos se prvních 100 přihlášených může těšit na oficiální tričko závodu značky Craft zdarma,“ láká závodníky jeden z hlavních pořadatelů Martin Kučera.

Na stránkách Residomo Havířovské desítky (www.h10.cz) se můžete registrovat od 13. května. Součástí startovního balíčku je nejen účast v samotném závodě, tedy veškeré technické zabezpečení akce, ale i občerstvení na trase závodu a v jeho cíli, čipové měření času a pro nejrychlejší také pamětní závodní tričko zdarma.

„Stejně jako předchozí roky poputuje stokoruna z každého startovného na činnost Handicap sport clubu Havířov,“ nezapomíná na benefiční ráz celé akce Kučera. Boccisté budou přítomni i přímo na místě, pravidelně pomáhají s organizací a povzbuzují běžce. Pořadatelé doporučují s registrací nezahálet, jelikož s blížícím se závodem se bude cena navyšovat.

Residomo Havířovská desítka spouští registraci