Instrukce před sobotním závodem

Třetí ročník Residomo Havířovské desítky startuje už tuto sobotu. Shrnujeme proto pro Vás aktuální informace k závodu a připomínáme nejdůležitější.

Přesný časový harmonogram jsme již uveřejnili na stránkách zde, stejně jako zabezpečení dopravy v průběhu konání závodu zde.

 

Pro účastníky běhu jsme po závodě zdarma připravili dvě besedy na témata Vyvážená strava ve sportovním tréninku (Jakub Pawlas) a Yukon Arctic Ultra 2017 (Jan Venca Francke). Besedy se uskuteční od 14 hodin v KC Lučina a je potřeba se na ně přihlásit zde.

V sobotu od 8 hodin začíná prezentace a registrace na místě. Chceme však připomenout, že registrovaní si mohou svůj startovní balíček vyzvednout i od středy 11.10. do pátku 13.10., vždy od 14 do 17 hodin, v Komunitním centru Lučina, na adrese Hlavní třída 387/45, Havířov. Součástí startovního čísla je i čip, v den závodu už proto mohou závodníci přijít rovnou na start.

Účastníci dětského běhu, ale i závodníci mladší 18 let v jiných kategorií, musí doložit zákonným zástupcem vyplněný a podepsaný Souhlas se startem. Letos pamatujeme také na starší občany města, a proto i je rádi uvidíme na startu, vymysleli jsme pro ně kratší trasu v rámci Seniorského běhu.

V Lučině jsou ve stejných časech k zakoupení také vstupenky na oficiální afterparty běhu, která se koná v Prvním havířovském minipovaru od 18 hodin. Do soboty rovněž nemusí čekat ani ti, kdo se svou účastí dosud váhali a v tyto dny si zde mohou koupit registraci do závodu.

Součástí sobotního programu je také slosování o ceny, mezi kterými je například Škoda auto na víkend zdarma, 2x startovné na Mattoni Oloumoucký půlmaraton 2018, 3x Soda Stream a další. Do slosování o ceny jsou zahrnuti všichni, kdo běží závod na 5 km, 10 km a štafetu. Závodníci, kteří jsou nájemci společnosti Residomo, pak mají možnost vyhrát nájem bytu na rok zdarma.

Těšíme se na Vás!

 

h10

Comments are closed.